YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY FAN FORUM
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
SONSUZA KADAR KAYIP PRENSES DİYORSANIZ;
ÜYE OLUN YADA GİRİŞ YAPIN!!!

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
SONSUZA KADAR KAYIP PRENSES DİYORSANIZ;
ÜYE OLUN YADA GİRİŞ YAPIN!!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ARKADAŞLAR SİTEMİZE ÜYE TOPLAMANIZI İSTİYORUM...SİTEMİZİ BÜYÜTELİM...LÜTFEN ÇOK MESAJ ATIN....SİZE GÜVENİYORUM.........
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 42 kişi 31/1/2011, 8:47 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 65 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: kakao

Kullanıcılarımız toplam 949 mesaj attılar bunda 261 konu
En iyi yollayıcılar
yurda (316)
Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Vote_lcapKayıp prenses 11.bölüm replikleri Voting_barKayıp prenses 11.bölüm replikleri Vote_rcap 
Defnem (237)
Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Vote_lcapKayıp prenses 11.bölüm replikleri Voting_barKayıp prenses 11.bölüm replikleri Vote_rcap 
PaTRocq1 (76)
berna.sevgi (58)
Yıldızcı (57)
kayıpprenses_buse_2008 (35)
zynpp (33)
iremgül (26)
rebel girl (23)
black_angel (22)

Kayıp prenses 11.bölüm replikleri

3 posters
YazarMesaj
Defnem
Administrator
Administrator
Defnem

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 237
RUH HALİ : Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Karams10
REP :
Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Right_bar_bleue

Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Empty
MesajKonu: Kayıp prenses 11.bölüm replikleri   Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Empty7/2/2009, 11:30 am

selim: defne
efsun: selim bey
defne: aşkım şimdi değil ama çok yakıında gelicem
selim: defne
efsun: kim
selim: defne az önce burdaydı [i]
yurda
Administrator
Administrator
yurda

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 316
RUH HALİ : Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Keyifs10
REP :
Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kayıp prenses 11.bölüm replikleri   Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Empty3/3/2009, 12:58 pm

sağol cnm
http://yildizatiksoy.eniyiforum.org
Defnem
Administrator
Administrator
Defnem

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 237
RUH HALİ : Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Karams10
REP :

MesajKonu: Geri: Kayıp prenses 11.bölüm replikleri   Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Empty7/3/2009, 2:25 pm

önemli değil..

buyrun daha geniş...
Selim: Defne
Efsun:Selim Bey (Defne Zamanı Durdurur)
Defne: (Selimin Yanına Gidip Elleriyle Yüzüne Dokunur)Aşkım Şimdi Değil Ama Çok Yakında Sevgilim.Çok Yakında Biraya Geleceğiz.(Giderr)
Selim: Defne...
Efsun:Kim
Selim: Defne.Az Önce Defne Burdaydı Efsun Hanım
Efsun:Ben Kimseyi Görmedim Selim Bey
Selim:Nasıl Görmedin Bu İmkansız Senin Yanındaydı Tam Burdaydı Defne Burdaydı
Efsun:Neden Söz Ettiğinizi Hiç Anlamıyorum.Evde Benden Başka Kimse Yok.Bende Tam Alışverişe Çıkmak Üzereydim.Siz Geldiniz
Selim:Bakın Onu Gördüm Eminim O Burdaydı.
Efsun:Selim Bey İyi Misiniz (Selim Ufak Bir Oflama Yapar Yukarı Çıkar)

----------------------------------------------------------------------
Arun:Kraliçe Ve Prensesin Nerde Olduğunu Bana Göstereceksin Tılsımlı Kolye(gözünü kapatır başka şeyler görür)Bana Defneyi Göster(Tılsımlı Kolye Gider)Neler Oluyo
Baş Peri:Tılsımlı Kolye Yanlızca İyilik İçin Kullanılabilir Arun(Tork Gelir Arunun Yanına)İyiliğin Gücü Asla Kötülüğe Hizmet Etmez Kolye Sahibine Gitti
Arun:Onun Sahibi Benim Artık Başperi Bende Bir Asil Kanım Onu Bana Geri Vericeksin
Tork:Kolye Kayıp Prensese Gitti Yüce Efendi Onu Kaybettik(Giderler

--------------------------------------------------------------------
Cemil:Kimsin Sen Benden Ne İstiyorsun
İris(Yaşlı Olan) :Kim Miyim Bir Daha Benimle Uğraşamıyacaksın Cemil Bey Desem
Cemil: İris
İris: Tam Üstüne Bastın (Eski İris Olur Yani Dönüşür)Şu Anda Dev Bir Örümcek Ağına Düşmüş Minnacık Zavallı Bir Sinekten Farkın Yok

Cemil: Sen!!! (İris Gözleri Renklenir Ve Cemili Kontrol Eder)
İris: Benimle İlgili Elinde Ne Varsa Hepsini Buraya Getir(Cemil Arabaya Gider Evrakları Alır)Orda Yazan Her Ayrıntıyı Biliyorum Sersem Onları Denize At(Cemil Evrakları Denize Atar) Seninle İşim Bitti Cemil Burda Yaşananları Ve Benimle İlgili Ne Biliyorsan Hepsini Unutacaksın(Cemile Sihir Gönderir ve Cemil Araba Biner Gider ve İris Güzel Bir Kahkaha Atar)Ahahahahahhahahhahahahhahahhahahahhhhhaaaaaa

--------------------------------------------------------------------------
Duru:Aaaa Bizi mi Bekliyodun Efsun Anne
Efsun: Hıhı Nasıl Geçti Geziniz Gezi Güzelmiydi
Duru: Evet (güler) Birinemi Bakıyorsun
Efsun: Yok Kızım Kime Bakıcam
Nil: Sohbet Edeceğinize Alsan Diyorum Şu Çantamı ya(KOLYE DURUNUN AYAĞININ ALTINA GELİR)
Duru: Aaa Kolyem .Kolyem Efsun Anne
Efsun:Hıhı
Nil: Iyyy Ne İğrenç Bir Kolye Tam Sana Göre
Duru: Hiçte Bile
Efsun: Bana Ver Fıstığım Ben Takarım(Kolyeyi Takar)
Nil: Ben Olsam Onu Çöpe Atardım Canım hıh(der gider)
Duru:Kolyem Buraya Nasıl Geldi Efsun Anne
Efsun: Bilmem Bir Güvercin Bırakmıştır Belki
(Duru Güler Ve İçeri Gider)

Defne(Güvercin Haliyle) : Kolye Geri Geldi Duruyu Korumak İçin Geldi Efsun Çok Yakında Geri Gelicem
(Akşam Olur)

Selim:Bu Bir Hayal değildi Orda Defne Burdaydı (Hayalinde)
Selimefne
Efsun:Kim
Hayır Ben Delirmedim (İris İçeri Girer)
İris:Selimcim
--------------------------------------------------------
(Defne Güneş Ülkesine Gelir Arunun Yanına Gider)
Tork:ııı ımmm ıııı ımmm Yüce Efendi Bundan Sonra Ne Yapmayı Düşünyor Kraliçe Çoktan Kararını Vermişti Zaten Bundan Sonra Kocasıyla Biraya Gelicektir Kızlarınıda Yanına Alır Mutlu Mesut.III Onların Aşkını Yok Etmedikçe Yüce Efendi Boşa Kürek Sallıyo
Arun:Yeter Tork Yeter Sana Fikrini Soran Olmadı(Defne Gelir)
Tork:Kraliçemizzzz
Defne:Yine Başaramadın Arun Kolye Onu Kullanmana İzin Vermedi Değilmi?Ait Olduğu Kişiye Kızıma Gitti
Arun:Ben Kaybettim Sen Kazandın Kraliçe Şimdilikkk Ama Dikkat Et Bu Son Zaferin Olabilir
Defne:Beni Korkutmaya Çalışıyorsun Ama Boşuna
Arun:Benden Değil Benim Emrindekinden Korkman Gerektiğini Anlayacaksın Kraliçe Çünkü O Bir Gölge Gibi Sevdiklerinin Peşinde Olacak
Defne: Cadı O Yaşlı Cadıdan Söz Ediyorsun Arun:Beni Sevmekten Başka Çaren Yok .O Ölümlüyle Arandaki Aşkı Unutup Beni Sevmekten Başka Yolu Yokk Bunu Yakında Sende Anlayacaksın
Tork:Kraliçemizzzzzzzz
Defne:O cadının Kim Olduğunu Bulmalıyım Mutlaka Bulmalıyım -------------------------------------------------------
İris: Defneyi Gördün Hemde BU Evde Ölemi?
Selim:Lütfen Bana Öle BAKMA iRİS
İris:Nasıl Bakıyorum
Selim: Delirmişim GİBİ
İris:Ama Selimcim Yani Söylediğin Mantıklımı Sence
Yıldızcı
Gelişken Üye
Gelişken Üye

Kadın
Zodyak : Boğa Mesaj Sayısı : 57
REP :
Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kayıp prenses 11.bölüm replikleri   Kayıp prenses 11.bölüm replikleri Empty1/7/2009, 1:28 pm

sağol canım

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp prenses 10.bölüm replikleri
» Kayıp prenses 7.bölüm replikleri
» Kayıp prenses 8.bölüm replikleri
» Kayıp prenses 9.bölüm replikleri
» kayıp prenses star tv replikleri